Доставка

Нова пошта

Доставлення товару здійснюється після передоплати на рахунок ( номер рахунку приходить листом на email при покупці або додатково повідомляється менеджером) та накладним платежем - це оплата покупцем товару після того, як він був доставлений в його місто (смт, село) на склад (відділення) кур'єрської служби. Покупець може бути впевнений у тому, що він отримає товар у належній якості та комплектації, оскільки у нього буде можливість перевірити його стан перед тим, як оплачувати вартість покупки і доставки.


Використання такого способу оплати, як накладний платіж, має як позитивні, так і негативні сторони. До позитивних можна, безумовно, віднести більш високу надійність угоди для покупця, адже він може упевнитися в тому, що товар відповідає його вимогам перед тим, як оплатити його.

Накладний платіж менш ефективний, ніж інші способи платежу, з точки зору витрат фінансових ресурсів: участь кур’єра (Нова Пошта), який виступає взаємним гарантом для продавця і покупця, і здійснює доставку, вимагає додаткових витрат - грошей.

Наведемо приклад:

Ви замовили товар на суму 500 грн. Орієнтовна доставка невеликого (до 2-х кг) вантажу обходиться 35 грн (по Україні).

Якщо спосіб доставки - накладний платіж, то додатково Ви оплачуєте 2% від загальної суми замовлення, в нашому випадку 10 грн і ще + 20 грн (це комісія з боку Нової Пошти), тобто додатково крім плати за доставку (35 грн) потрібно ще оплатити 30 грн. Доставка обійдеться в 65 грн.

Укрпошта

Доставлення товару задійснюється після передоплати на рахунок ( номер рахунку приходить листом на email при покупці або додатково повідомляється менеджером)

Кур'єр Дрібничка

Доставка здійснюється кур'єром протягом 3 днів із моменту замовлення та є абсолютно безплатним. Працює для міст: Львів, Чернівці.

Який спосіб зручніший, обирати Вам!